Bölgesel İncelme ve Selülitten Kurtulma Uygulamaları

Bölgesel Zayıflama Nedir ?

Zayıflama; vücut bölgelerinde biriken yağın yakılarak yok edilmesi işlemlerinin geneline verilen isimdir. Kişilerin genetik yapısına ve beslenme durumuna bağlı olarak vücuda alınan yağlar bir noktada toplanmak yerine tüm vücuda yayılır.

Bölgesel incelme yöntemleri ile yağ hücreleri yakılarak ve ezilerek yağın sıvı durumuna gelmesi sağlanır. Bölgesel zayıflama işlemleri sonrası sıvılaşan yağlar vücut dolaşım sistemine katılarak vücut tarafından yakılır bir hale gelir. Başarılı bir işlemden sonra bölgenin inceldiği ve vücut çevresinin de kısaldığı gözlemlenir.

Bölgesel İncelme Uygulamaları

Kavitasyon

Kavitasyon, bedenimizde ki yağlardan kurtulmanın en hızlı ve teknolojik yoludur. Kavitasyon, ultrason teknolojisi ile yağları parçalar vücuttan lenf yolu ile atılmasını daha kolay kılar, Kavitasyon işlemi sonrası sıvı tüketimi artırılmalıdır.

Mezoterapi

Mezoterapi bir çok alanda etkili bir işlemdir yaralanmalar, saç bakımı, estetik, güzellik, cilt yenileme gibi uygulamalarda kullanılır. Bölgesel İncelme uygulaması olarak da kullanılabilir. Deri altında doğal bileşenlerden üretilen ilaçların enjekte edilmesi ile başlayan uygulama yağların hızlı bir şekilde yanmasını sağlamaktadır. Mezoterapi İşlemleri 10 dakika sürmektedir ve oldukça hızlı sonuç vermektedir. Ayrıca enjekte edilen bileşenlerin içeriğinde vitamin, mineral ve antioksidan olduğundan cilt de yenilenme sağlanır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.