Kalıcı Makyaj Ankara

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kadınlar her yerde ve her zaman bakımlı ve güzel olmayı arzularlar. Bir kadının, güzel görünmesinin en önemli etkeni makyajıdır. Özellikle hızlı ve büyük şehirlerde yaşayan kadınlar günün yoğunlunu koşuşturmacası içerinde kendilerine fazla vakit ayırma şansı bulamıyorlar. Güne başlarken işe yetişme telaşı ile yola çıkmadan acele bir şekilde yapılan makyaj’ı gün için her fırsatta tazeleme isteyecek ve kadınların sürekli kendi hayatlarından vakit kaybetlerini sağlayacak Kalıcı makyaj ise gün boyu değil seneler boyu cildinizde bozulmadan kalacak.

Düğün ve diğer özel günlerde yapılan makyajlar saatler sürerken bozulması 1-2 saati alıyor.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj kadınların her gün aynı güzellikle uyanmasını sağlayan profesyonel kişilerce uygulanması gereken güzellik uygulamasıdır. Dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir, Klinik ortamda gerçekleştirilmelidir.

Kalıcı Makyaj uygulamasında tamamen mineral içerikli boyalar kullanılmalıdır.

Uzman dr Armin Müştak, Kalıcı Makyaj konusunda oldukça tecrübeli ekibi ile size Ankara‘da hizmet sunmaktadır. Kalıcı Makyajın kadınların hayatında kimyasal öneminin farkında olan Armin Müştak daima kadınların gelecekte ve günümüzde makyajıyla mutlu olması için çalışmaktadır.

Kalıcı Makyaj Ankara’da Uzman Doktor Armin Müştak tarafından uygulanmaktadır.