Kalıcı Makyajda Kaş Tasarımı

Kalıcı makyaj yüzümüzde ki her noktaya uygulanan çağımızın önemli uygulamalarındandır. Kaşlar kişinin yüzüne nitelik ve kişisellik katar, gözleri ön planı çıkartırken, çoğu zaman kendimizi ve duygularımızı anlatmamıza yardımcı olan yüz öğelerinin ana unsurudur. Her kadın güzel

Her kadın düzgün bir biçime sahip kaşları olsun ister ki zaten çağlar boyunca kadınlar ve güzelllik uzmanları bir şekilde kaşlara müdahele etmiştir. Duygularımızı doğru anlatmamızı sağlayan kaşlarımız günümüzde güzellik için en önemli unsurdur.

Geçtiğimiz yılların modası olan ince kaşlar artık popülerliğini yitirmeye başlamıştır. Kadınların pek çoğu bu modaya ayak uydurarak kaşlarını kalınlaştırsa da, kimi kadın için bunu gerçekleştirmek zor olabiliyor ve kaş kalemleri ya da kaş farı kullanımı tercih ediliyor. Kalın kaşlara sahip olmak da tek başına yeterli olmuyor; çünkü yanlış biçimlendirilen kaşlar bazen olduğunuzdan yaşlı göstermenize neden olabiliyor. Bu nedenle kaşlarınızı doğru biçimlendirmek ve yüzünüzde doğal durmasını sağlamak yüz – kaş dengesinde büyük önem taşıyor. İfadenizi keskinleştirecek ve sizi hem genç hem de daha güzel gösterecek kaşları sağlayabilecek uzmanların dokunuşlarından yaralanmak istemez miydiniz?

Kaş Tasarımı, kaşlarınızı en doğru oranda biçimlendirmenizi sağlayan, günümüzde en çok bilinen ve tercih edilen tekniktir. İşlem sonunda sahip olduğunuz kaş sizin kişisel kimliğinizi de belirleyeceğinden; yüzün simetrisini yakalamak, bakışlarınızı ortaya çıkarmak ve ifadenizi doğru yansıtabilmek adına kaş tasarımının özenle yapılması gerekmektedir. Kaş Tasarımı’nın doğru adresi olan Ale’s Güzellik Salonu’nda alanında uzman ve yetenekli çalışanlarımızla yüz simetrinize en uygun kaşları yapılandırmanız mümkün. Gerçekleştirilen Kaş Tasarımı işlemi ana hatları belirleme, tasarım-dizayn, temizleme, boyama, nemlendirme ve sonuçlandırma aşamalarını içermektedir.

Kaş Tasarımı uygulaması öncesi uzmanlarımız alın genişliği, burun açısı, gözlerinizin küçüklüğü-büyüklüğü ve ana hatlarınızı değerlendirerek ölçüm yapılmaktadır. Ölçüm sonrası belirlenen kaş doğrultusunda uygulamaya geçilerek kaşlarınız tasarlanmaktadır. Kaş Tasarım işlemi sonrasında tasarımın bakımı da en az işlem kadar önemlidir.

Diğer kalıcı makyaj yazılarımızı okumanızı öneriyoruz.