Mezoterapi Fiyatları Ankara

Mezoterapi

Mezoterapi, eskimiş ve yıpranmış deri yapısının yenilenmesini hedefleyen dermatoloji uygulamasıdır.  Mezoterapi derinin parlaklığını artırmayı, deri üzerinde ki hücrelerin yenilenmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir.

A, C ve E vitaminleri mezoterapi de cilde uygulanan vitaminlerdir.  Cilt köklerin enjekte edilmesi şeklinde uygulanır. Bu sayede deri üzerinde kırışıklıklar minimuma indirilir. Bu uygulamanın sonucunda daha parlak bir deri ile karşılaşmak mümkün olacaktır.

Mezoterapi Kaç Seansta Sonuç Verir?

Bu uygulamada kesin sonuç ortalama olarak 8. seans sonunda alınır. Seans aralarında normal yaşantıya devam edilir. Mezoterapida hayatın akışını olumsuz yönde etkileyecek sonuçlar doğmaz. Tek ortaya çıkabilecek olumsuz durum cilt hassasiyetinden dolayı kızarıklıktır. Bu kızarıklık makyaj ile örtülebilir. Uygulamada mikro boyutta medikal iğneler kullanılır. Kişide can yanma hissi en aza indirilmek için bazı durumlarda lokal anestezi uygulandığı görülmüştür.

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi saçlı bölge için gerekli mineral ve vitaminlerin cilt bölgesine uygulama işlemidir. Gerekli vitaminler saçlı bölgeye uygulanır. Uygulama ile hedeflenen saçlı deri bölgesinde dolaşımı hızlandırmaktır. Saç dökülmesine engel olunmasını hedefler. Bu uygulamada ince uçlu iğneler kullanılır. Bu iğneler yardımıyla enjekte edilen maddeler, saç dökülmesine engel oldukları gibi henüz ölü olmayan fakat işlevini durdurmuş hücrelere de nüfus ederek bu bölgelerde saç çıkışını da tetiklerler. Yani yöntemin bir nevi saç çıkartan yönü olduğunu söylemek de mümkündür.

Mezoterapi Fiyatları Ankara

Mezoterapi Ankara’da uzman dermatolog  Armin Müştak tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Mezoterapi fiyatını uygulanan teknik, bölge ve mezoterapi içeriği doğrudan etkilemektedir. Sağlık bakanlığınında verdiği karar ile Mezoterapi fiyatını web ve diğer yayın kollarından sizlere sunmamız yasaklanmıştır bu yüzden bizimle iletişime geçerek en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız medikal cilt bakımı fiyatları yazısını okumanızı öneriyoruz

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.