OxyGeneo™ Cilt Bakımı

OxyGeneo™ Cilt Bakımı

OxyGeneo ™ Cilt Bakımı cildi destekleyen ve güçlendiren en etkin 3 teknolojiyi, yani OxyGeneo™, TriPollar® RF ve Ultrason teknolojilerini yapısında birleştirerek “cilt bakımı” kavramını yeniden tanımlayan, tek adımda deri yenileyici bir bakım platformudur. Tek bir platform cildin beslenmesini, sıkılaşmasını ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayabilmektedir. geneO+ süper cilt bakım platformu deri geçirgenliğini artırarak gereksinim duyulan besleyici bileşenlerin deri katmanlarına en yüksek düzeyde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla Ultrason teknolojisinden, deride gerginlik, sıkılaşma ve gençleşme sağlamak amacıyla da TriPollar® RF teknolojisinden yararlanmaktadır.

OxyGeneo™ + Ultrason+ TriPollar® teknolojileri = Cilt Bakımı nda Doruk Noktası Estetik Profesyonelleri için OxyGeneo ™ web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Cilt Bakımında Doruk Noktasını oluşturan geneO+ teknolojilerine ait ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

geneO+ estetik birimlerinde fark yaratan uygulamalar yapma olanağı sunar: • Geliştirilmiş en yüksek teknolojiyi hastalarınıza sunma olanağı sağlar, • Gelişmiş bir cilt bakımını ulaşılabilir bir maliyetle sunar, • Yüz için bütüncül bir cilt bakımını tek bir platformda sunar, • Kısa sürede etkin bir uygulama yapma fırsatı yaratır, • Son derece yüksek bir hasta memnuniyeti sağlar.

Uzman Dermatolog Armin Müştak ‘ın kliniğinde OxyGeneo ™ Cilt Bakım hizmeti sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.