Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi, derinin görünümünü güzelleştirmek, deri üzerinde hücrelerin daha sıkı olmasını sağlamak, zamanla yaşlanmış hücreleri yenelemek için uygulanan tedavi şeklidir.

Mezoterapi ile yaşlanmaya engel olacak bir savunma sistemi güçlendirerek sağlıklı bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

A, C ve E vitaminleri, mezoterapi tedavi yönteminde genelde kullanılan vitaminlerdir. Bu uygulama deri üzerinde kırışıklıkların giderilmesi için uygulanır. Mezoterapi tedavisinde 5-8 seans arasında sonuç alacaksınız. Seans aralarında normal bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Mezoterapi uygulanırken cildinizde kızarıklıklar olacaktır bu kızarıklıklar makyaj ile kapatılarak günlük hayata devam edilebilir. Mezoterapi, saç dökülmesine de çözüm. Sadece deri ile alaka çözümler üretmeyen mezoterapi saç dökülmesinde de başarı ile uygulanmaktadır. Mezoterapi: ihtiyaç duyulan bölgeye farklı içerikler ile hazırlanan ilaçların belirlenen bölgeye enjekte edilmesine verilen isimdir, Yüz mezoterapisi, Saçlı deri mezoterapisi ve selülit terapisi olarak ‘e ayrılır.

Hamileler, emzirenler, enfeksiyonu olanlar Mezoterapi yaptıramaz.

Saçlı deriye uygulanan mezoterapi genelde erkekler tarafından tercih edilir ve saçların dökülmemesi hedeflenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.