Açık Saatler: 10.00 - 19.00 (Pzt- Cmt)

Sorularınız İçin Arayınız 0 (531) 517 51 51

Blog Detayımız

Dudak Dolgusu Yolculuğu !

Dudak Dolgusu Yolculuğu !

Bugün size dudak dolgusu yolculuğu ve kullanılan dolgu maddeleri, özellikle dudakta enjeksiyon sonrası ne  bekleyeceğimiz konusunda birçok konuyu aydınlatacağım. 

Herşeyden önce Dr.Armin Müştak Kliniğinden bir randevu almanız gerekiyor…sonuçta size yapılacak enjektörün kimin elinde olduğunu görmeniz gerekiyor …bizim acelemiz yok ,sizin de aceleniz olmasın bence …gereken bütün ayrıntıları ve sizi ne beklediğinizi bilmenizi istiyoruz. Size kullandığımız maddenin ayrıntılarını göstererek anlatıp ,etiketini veriyoruz ,uygun fiyatlandırma seçeneklerini sunuyoruz ve süreç boyunca size yol gösteriyoruz. 

Morarma ve ciddi şişkinliklerden kaçınmak için ,Size verilen uygulama randevusundan  iki gün önce, alkollü içeceklerden ve Aspirin gibi kan sulandırıcı herhangi bir ilaçtan kaçının. Uygulamadan önce bölgesel uyuşturma jeli sürüp yaklaşık 15-20 dakika bekletiyoruz. Yeterince uyuştuğunuzdan emin olduktan sonra bölgeyi defalarca temizliyoruz. Kullanılan dolgu maddelerinin içinde  ekstra uyuşturucu madde bulunduğu için tedaviniz sırasında daha fazla uyuşukluk hissedeceksiniz, bu yüzden tereddüt etmemelisiniz!

Enjeksiyonlarınızdan sonra  yeni dudaklarınız ile ÇOK heyecanlı ve mutlu olacaksınız! Şişliğinizi veya herhangi bir rahatsızlığı hafifletmek için sizi bir buz torbasıyla eve gönderiyoruz. 

Uygulama sonrası birkaç gün için dikkatli olmak, ürünün su tutması ve oturması için öpüşmek ,sigara içmek ve pipet kullanmaktan uzak durmanız daha doğru olur .

Randevunuzdan sonraki gün:

1.Gün: Dudaklarınız aşırı dolgun ve şiş görünecek, ancak endişelenmeyin çünkü bir şırınga çok az miktarda dolgu maddesi içeriyor ve korktuğunuz şey normal bir şişliktir. Kendinizden korkup “ben ne yaptım diyebilirsiniz !”  ancak bu görünüme henüz alışkın olmadığınızı ve birkaç gün sonra bu durumun sakinleşeceğini unutmayın.

2.- 3. Gün: Bu günlerde biraz morarma yaşayabilirsiniz, bu kesinlikle normaldir. Ayrıca dudak çevresinde şişlikler veya bizim tabirimizle “topaklar” hissedebilirsiniz. Bu topaklar kendiliğinden geçecektir ama biraz masajla ovalamaya ihtiyacı olabilir.

4.- 5. Gün: Bugünlerde yeni görüntünüze alışmaya başlıyorsunuz ve kendinizi aynaya çok daha fazla bakarken yakalıyor olabilirsiniz. Yeni bir ruj veya kalem sürmeyi deneyebilirsiniz, ancak dudaklarınızı seveceksiniz.

5.günden sonra: Şişkin görünüm artık gerilemiş durumda . Hatta keşke daha fazla dolgu yapsaydım diye düşünebilirsiniz …sorun değil! Kliniğimizde kullandığımız Juvederm’in bir şırıngasının bir çay kaşığının yarısı kadar bir volüme sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle başka bir şırınga almak isteyebilirsiniz. 

 

Aşırıya kaçmadan, yüzünüzün şekline uygun, doğal, dolgun görünümlü bir dudak elde etmeyi bize bırakın. Öncesi ve sonrası resimleri seveceğinize söz veriyoruz!